02660, м.Київ
вул. Бориспільська, 9, офіс 319
Тел./факс: (044)369-58-04;
E-mail: contact@daruma.com.ua

 


ru/ ua/ en

Про компанію

     «Daruma Ukraine» – постачальник сувенірної продукції на замовлення з Китаю, Польші, Німеччини. Основним напрямом нашої діяльності є рекламне виробництво і постачання сувенірної продукції оптом для рекламних компаній і корпоративних споживачів за доступними цінами.  Багатолітній досвід роботи нашої команди в даній сфері дозволяє з упевненістю брати на себе відповідальність за всі потреби своїх клієнтів, у тому числі виготовлення сувенірної продукції з логотипом за індивідуальним дизайном у стислі терміни.
    «Daruma Ukraine» подарує Вам усмішки і прикрасить Ваше свято оригінальними корпоративними подарунками.  Широкий спектр поліграфічних послуг і високотехнологічне обладнання дозволяє нашому виробництву дарувати лише радість нашим клієнтам. 
    Також наша команда допоможе Вам грамотно спланувати рекламну кампанію для її успішної подальшої реалізації на міському транспорті, скласти адресні програми по будь-якому місту України, виходячи із завдань по інформуванню відповідної цільової аудиторії. Досвід і професіоналізм наших співробітників дозволить з успіхом провести заплановану рекламну кампанію, а повнота наданих звітів про результати її реалізації ще раз підтвердить Ваш правильний вибір на користь "Daruma Ukraine».
    Ми змогли встановити партнерські стосунки, як з маленькими фірмами, що практикують створення сувенірів в невеликих об'ємах, так і з виробниками в промисловому масштабі. 

«Daruma» - це дар з розумом  і відкритим серцем.
Будемо раді бачити Вас в числі наших партнерів!

DARUMA ЯПОНСЬКОЮ МОВОЮ - ПОДАРУНОК!

МИ ПІДГОТУВАЛИ ДЛЯ ВАС ПОДАРУНКИ!


Статті

Бізнес сувеніри - це гарна можливість нагадати партнерам і клієнтам про свою компанію. Оригінальні і незвичайні бізнес подарунки вказують на те, що до їх вибору підійшли творчо, з турботою та увагою. ...


Дарума (яп. 達磨 або だるま)— японська традиційна лялька, по типу російської «неваляшки», використовується в щорічному новорічному ритуалі загадування бажань. Читати далі...


Хто вміє дарувати, той уміє жити. (Французька приказка).

На маленьких подарунках тримається дружба, на великих - любов. (Яніна Іпохорська) Читати далі...